Szkoła muzyki rozrywkowej

Ellyah Music School

Szkoła Muzyki Rozrywkowej

Ellyah Music School to szkoła muzyki rozrywkowej, bazująca na doświadczeniach i podejściu do nauczania wyniesionym z Berklee College of Music w Bostonie.

Zapraszamy na zajęcia wokalne, songwriting, lekcje gry na fortepianie oraz improwizacji/kompozycji. Na lekcjach pracujemy nad techniką instrumentalną, wyczuciem stylu, improwizacją, nauczamy harmonii muzycznej i rozwijamy kształcenie słuchu, piszemy piosenki. Do każdego studenta podchodzimy indywidualnie.

Nasze doświadczenie i pasja, którą chcemy się dzielić, pozwala nam zapewnić naszym studentom wyjątkowe warunki do rozwoju talentu i poszerzania muzycznych horyzontów. W naszej pracy z młodymi artystami łączymy indywidualne podejście, wspólną radość tworzenia i kreatywne sposoby nauczania muzyki, tak aby zaangażować ich i rozwinąć ich potencjał.

Na takie kreatywne spotkania zapraszamy starsze dzieci, nastolatków i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.

W szkole prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupę songwriting/composition; wspomagamy rozwój po I i II stopniu szkoły muzycznej oraz przygotowujemy do egzaminów na uczelnie artystyczne. Zapraszamy także osoby pracujące w zawodach artystycznych chcące rozwinąć swój potencjał i poszerzyć horyzonty.

Cotygodniowe lekcje wspomagane są warsztatami tematycznymi, nagraniami, które pomagają nam monitorować nasze postępy oraz koncertami dla publiczności. W trakcie zajęć, poza umiejętnościami instrumentalnymi, staramy się przekazywać wiedzę z zakresu zasad muzyki, harmonii, kompozycji i elementów twórczej improwizacji. Rozwijamy muzyczny słuch, uważność i muzykalność.

Jesteśmy dla naszych studentów i to oni są dla nas najważniejsi!

Kasia Rokicka & Rafał Rokicki

 

Więcej o nas na stronach www.kasiarokicka.com  oraz www.rafalrokicki.com . Zapraszamy!

Wokal + Fortepian

Instruktorzy