O szkole

O nas

Szkoła Muzyki Rozrywkowej

Ellyah Music School to szkoła muzyki rozrywkowej, bazująca na doświadczeniach i podejściu do nauczania wyniesionym z Berklee College of Music w Bostonie.

Zapraszamy na zajęcia wokalne oraz lekcje fortepianu. Na lekcjach pracujemy nad techniką instrumentalną, wyczuciem stylu, improwizacją, nauczamy harmonii muzycznej i rozwijamy kształcenie słuchu. Pracujemy metodami Berklee. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie.

Nasze doświadczenie i pasja, którą chcemy się dzielić, pozwala nam zapewnić naszym studentom wyjątkowe warunki do rozwoju talentu i poszerzania muzycznych horyzontów. W naszej pracy z młodymi artystami łączymy indywidualne podejście, wspólną radość tworzenia i kreatywne sposoby nauczania muzyki, tak aby zaangażować ich i rozwinąć ich potencjał.

Na takie kreatywne spotkania zapraszamy zarówno dzieci początkujące, zaawansowane jaki i nastolatków i dorosłych.

W zależności od stopnia zaawansowania i zaangażowania studentów, zapraszamy na zajęcia indywidualne, zajęcia w duetach lub w małych grupach (max. 5 os).

Cotygodniowe lekcje wspomagane są warsztatami tematycznymi, nagraniami, które pomagają nam monitorować nasze postępy oraz koncertami dla publiczności. W trakcie zajęć, poza umiejętnościami instrumentalnymi, staramy się przekazywać wiedzę z zakresu zasad muzyki, harmonii, kompozycji i elementów twórczej improwizacji. Rozwijamy muzyczny słuch, uważność i muzykalność.

Jesteśmy dla naszych studentów i to oni są dla nas najważniejsi!

Kasia Rokicka & Rafał Rokicki

 

Więcej o nas na stronach www.kasiarokicka.com  oraz www.rafalrokicki.com . Zapraszamy!